Hizmet

ETİKET ÜRETİMİ

1976 yılından beri biriktirdiğimiz tecrübe ile kaliteli, hızlı ve güvenilir etiket hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı etiket üretim tesisimizde baskılı-baskısız kuşe etiket başta olmak üzere barkod, florasan, ekotermal,metalize, güvenlik ve şeffaf etiket üretimlerini büyük özveri ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Kuşe Etiket

Kuşe Etiket

Etiketlik Kuşe kağıttanan üretilen etiket türüdür. Kuşe Etiket; ürün etiketlemede yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerinizin üzerinde görsel değer katması için özel boyutlar ve tamamen ürününüze özel olarak tasarlanmış kuşe etiketler üretmekteyiz.
Barkod Etiket

Barkod Etiket

Plastik bazlı ve kağıt bazlı etiketlerden oluşan, ürünlerin barkodlanması işlemleri için kullanılan, yapışkanlı ve yapışkansız olarak üretilen etiket türüdür. Bu etiketlerin üstüne genellikle firma bilgileri, ürün ile ilgili bilgiler ve fiyat bilgileri barkod yazıcılar vasıtasıyla basılmaktadır. İstenilen ölçülere göre Rulo veya Tabaka şeklinde baskılı ve baskısız barkod etiketleri üretmekeyiz. Barkod etiketler kullanılan kağıt türlerine göre çeşitlere ayrılmaktadır.
Floresan Etiket

Floresan Etiket

Kırmızı, yeşil, sarı, mavi ve turuncu renklerde baskısı gerçekleşen ve iç mekanda kullanılmak için tasarlanmış olan floresan etiket ile baskı maliyet düşüklüğünden dolayı karlı çıkarsınız. Kağıt bazlı yapısı ile dış mekanda kullanıma elverişli değildir. Ancak adından da anlaşılacağı gibi yansıma etkisi olduğundan dolayı belli amaçlar ve ürünler için tercih edilmektedir. Floresan etiket fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ekotermal Etiket

Ekotermal Etiket

Eko Termal Etiketler, kağıt etiket üzerine termal lamine edilerek üretilirler. Bu etiketlerin yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmaz. Eko Termal etiketler, ışık, nem ve sıcağa dayanıklı değildirler. Böyle bir dış etkene maruz kaldıklarında kararırlar. Bundan dolayı bu etiketlerin raf ömrü kısadır. Bu yüzden kısa süreli uygulamalarda kullanılır. Eko Termal etiketler Rulo olarak üretimi daha yaygındır.

ÖZEL BASKI

Firmanızın görünen yüzü olan etiketlerin kalitelisi ve özgünlüğü büyük önem taşır. Her sektöre uygun özel tasarımda, istediğiniz sayıda ve boyutta baskılı, baskısız rulo etiketler, tabaka etiketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Metalize Etiket

PP Metalize Etiket

PP Metalize etiket, Metalize kuşu etiket, üst yüzeyi gümüş/silver veya altınn/gold renklerinde folyo ile kaplı kağıt bazlı etiket türüdür. Üzerine baskı yapıldığında renkler daha parlak ve canlı görünür. Gümüş renkli olan Metalize Kuşe Etiket, altın renkli olan için Gold Kuşe etiket olarak da adlandırılmaktadır. Üst yüzeyi Kuşe etikete su, nem, yağ benzer biçimde sıvılara daha dayanıklıdır.
Güvenlik Etiketi

Güvenlik Etiketi

Kendinden yapışkanlı Polyester ya da PVC bazlı etiketlerdir. Talebe göre belirlenecek özel baskı hammaddeleri ile ilk kullanım güvenliği, marka güvenliği veya garanti şartları güvenliğini tesciller. Sökülemeyen, sökülürken yırtilan (micro-kesim), sökülürken iz bırakan etiketler olup, istenilen ebatlarda baskılı olarak üretimi yapılabilmektedir.
Şeffaf Etiket

Şeffaf Etiket

Etiket ailesinin en çok tutulan etiket türlerinden olan şeffaf etiket baskı işleri ile ürününüze etkileyici bir görünüm katabilirsiniz. Çünkü şeffaf etiket ürün ambalajını örtmez, arkasında beyaz bir zemin yoktur. Vurgulamak istediğiniz marka, logo, desen gibi baskıları, arkasında transparan bir görünüm olacak şekilde tasarlayabilir ve böylece ürünün arkasındaki görünümü de gizlememiş olursunuz.Şeffaf etiket polipropilen şeffaf etiket ismiyle de anılmaktadır. Şeffaf pp etiket plastik bir ham maddedir.
Şeffaf Etiket

PP Opak Etiket

Opak Polipropilen (Opak PP) sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir.Plastik bazlı etiketler grubundandır ve suda, nem, ısı gibi dış ortamlarda maruz kalabileceği etkenlerde bozulma özelliği göstermez. Isıya ve ışığa dayanıklı olan Opak Polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz.Opak etiket ihtiyaçlarınız baskısız opak etiket veya 6 renk baskılı opak etiket olarak istenilen ebat,renk ve sayıda üretilir.

KALİTELİ VE HIZLI BASKI

Her sektöre uygun etiket çeşitlerini müşterilerimizin istediği doğrultusunda, kalite ve hızlı şekilde üretiyor, güvenle teslim ediyoruz.